Opigno LMS (7.x-1.11) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: more
ka: მეტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Done
ka: დასრულება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Forums
ka: ფორუმები

en: User management
ka: მომხმარებლების მართვა
