Opigno LMS (7.x-1.15) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: more
eu: gehiago

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Text
eu: Testua

en: Question
eu: Galdera

en: Done
eu: Eginda

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: OK
eu: Ados

en: Items
eu: Elementuak

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Table
eu: Taula

en: Forum
eu: Foroa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Forums
eu: Foroak

en: User management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: Information
eu: Informazioa

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: All of your projects are up to date.
eu: Proiektu guztiak eguneratuta daude.

en: Asc
eu: Goraka
