Opigno LMS (7.x-1.18) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: User management
am: ተጠቃሚ ማስተዳደሪያ
