Opigno LMS (7.x-1.18) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: more
ar: المزيد

en: Administration
ar: إدارة

en: File
ar: ملف

en: Date
ar: التاريخ

en: Links
ar: روابط

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Category
ar: التصنيف

en: Text
ar: نص

en: Continue
ar: متابعة

en: Question
ar: السؤال

en: Done
ar: تمّ

en: Block
ar: صندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: OK
ar: موافق

en: Items
ar: أخبار

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Calendar
ar: التقويم

en: Table
ar: جدول

en: Forum
ar: المنتدى

en: Messages
ar: الرسائل

en: Caption
ar: شرح

en: Video
ar: فيديو

en: Forums
ar: المنتديات

en: User management
ar: إدارة المستخدمين

en: Information
ar: معلومات

en: Post date
ar: تاريخ النشر

en: All of your projects are up to date.
ar: جميع المشاريع بأحدث نسخة.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
