Opigno LMS (7.x-1.19) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: more
ast: más

en: Administration
ast: Alministración

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Text
ast: Testu

en: Continue
ast: Siguir

en: Question
ast: Entruga

en: Done
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Items
ast: Elementos

en: Table
ast: Tabla

en: User management
ast: Xestión d'usuarios
