Opigno LMS (7.x-1.19) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: more
ku: زیاتر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Text
ku: دەق

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Question
ku: پرسیار

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: OK
ku: باشە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Table
ku: خشتە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: User management
ku: بەڕێوەبردنی بەکارهێنەران

en: Information
ku: زانیاری

en: All of your projects are up to date.
ku: هەموو پڕۆژەکانت نوێترینن.
