Opigno LMS (7.x-1.19) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: OK
ml: ശരി

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി
