Opigno LMS (7.x-1.19) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Group
nn: Gruppe

en: more
nn: meir

en: Administration
nn: Administrasjon

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Continue
nn: Hald fram

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Items
nn: Element

en: Address
nn: Adresse

en: Calendar
nn: Kalender

en: Table
nn: Tabell

en: Forums
nn: Forum

en: User management
nn: Brukaradministrering
