Opigno LMS (7.x-1.19) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: more
sq: tjetër

en: Administration
sq: Administrimi

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Category
sq: Kategoria

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Question
sq: Pyetja

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Items
sq: Elementët

en: Table
sq: Tabela

en: Forum
sq: Forumi

en: Forums
sq: Forume

en: User management
sq: Manazhimi i përdoruesve

en: All of your projects are up to date.
sq: Të gjitha projektet tuaja janë të përditësuara.
