Opigno LMS (7.x-1.20) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: more
hr: više

en: Administration
hr: Administracija

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Text
hr: Tekst

en: Statistics
hr: Statistike

en: Continue
hr: Nastavi

en: Question
hr: Pitanje

en: Done
hr: Gotovo

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: OK
hr: U redu

en: Items
hr: Stavke

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Table
hr: Tablica

en: Messages
hr: Poruke

en: Forums
hr: Forumi

en: User management
hr: Upravljanje korisnicima

en: Post date
hr: Datum unosa

en: All of your projects are up to date.
hr: Svi vaši moduli su svježi.

en: Asc
hr: Uzlazno
