Opigno LMS (7.x-1.20) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Text
lt: Tekstas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Continue
lt: Tęsti

en: Question
lt: Klausimas

en: Done
lt: Atlikta

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: OK
lt: Gerai

en: Items
lt: Elementai

en: Address
lt: Adresas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Table
lt: Lentelė

en: Forum
lt: Forumas

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Folder
lt: Katalogas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Caption
lt: Antraštė

en: Forums
lt: Forumai

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Post date
lt: Įrašo data

en: All of your projects are up to date.
lt: Visu jūsų projektai naujausios versijos.
