Opigno LMS (7.x-1.21) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: User management
mk: Управување со корисници

en: Post date
mk: Датум на објава
