Opigno LMS (7.x-1.22) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Type
cy: Math

en: more
cy: mwy

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: File
cy: Ffeil

en: Date
cy: Dyddiad

en: Links
cy: Dolenni

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Text
cy: Testun

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Continue
cy: Parhau

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Items
cy: Eitemau

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Calendar
cy: Calendr

en: Table
cy: Tabl

en: Forum
cy: Fforwm

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: Forums
cy: Fforymau

en: User management
cy: Rheolaeth defnyddiwr

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: Post date
cy: Dyddiad cofnod
