Opigno LMS (7.x-1.22) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: OK
ug: جەزملەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Address
ug: ئادرېس

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Caption
ug: تېما

en: Forums
ug: مۇنبەر

en: Course administration
ug: دەرس باشقۇرۇش
