Opigno LMS (7.x-1.23) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: more
fi: lisää

en: Administration
fi: Ylläpito

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Links
fi: Linkit

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Text
fi: Teksti

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Continue
fi: Jatka

en: Question
fi: Kysymys

en: Done
fi: Tehty

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Items
fi: Aiheet

en: Address
fi: Osoite

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Table
fi: Taulukko

en: Forum
fi: Foorumi

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Messages
fi: Viestit

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Forums
fi: Foorumit

en: User management
fi: Käyttäjien hallinta

en: Information
fi: Tietoa

en: Choose a category
fi: Valitse kategoria

en: Post date
fi: Lähetetty

en: All of your projects are up to date.
fi: Sivusto on ajantasalla ja eikä vaadi päivitystä.

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en: Group visibility
fi: Ryhmän näkyvyys

en: Group content visibility
fi: Ryhmäsisällön näkyvyys

en: Master
fi: Isäntä

en: Determine if this is an OG group.
fi: Määrittele, onko tämä OG ryhmä.
