Opigno LMS (7.x-1.31) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Question
hy: Հարց

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Forums
hy: Ֆորումներ

en: Set up translations
hy: Տեղադրել թարգմանությունները
