Opigno LMS (7.x-1.31) - en to no translation catalogue (27 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: Content
no: Innhold

en: Group
no: Gruppe

en: more
no: mer

en: Administration
no: Administrasjon

en: File
no: Fil

en: Date
no: Dato

en: Message
no: Melding

en: Statistics
no: Statistikk

en: Continue
no: Fortsett

en: Send Email
no: Send e-post

en: Question
no: Spørsmål

en: Block
no: Blokk

en: Page
no: Side

en: Desc
no: Synkende

en: Calendar
no: Kalender

en: Expiration
no: Utløpsdato

en: Folder
no: Mappe

en: Messages
no: Meldinger

en: Forums
no: Forum

en: Post date
no: Innleggsdato

en: Set up translations
no: Sett opp oversettelser

en: All of your projects are up to date.
no: Alle prosjektene er oppdatert.

en: Groups audience
no: Gruppetilhørighet

en: Asc
no: Stigende
