Opigno LMS (7.x-1.34) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: File
ta: கோப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Question
ta: கேள்வி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Forum
ta: மன்றம்

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Forums
ta: உரையாடல்கள்

en: Set up translations
ta: மொழிபெயற்பை அமை

en: All of your projects are up to date.
ta: உங்கள் திட்டங்கள் அனைத்தும் இன்று வரை உள்ளன.
