Opigno LMS (7.x-1.35) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: File
de: Dokumänt

en: Set up translations
de: Übersetzige yrichte
