Opigno LMS (7.x-1.38) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: more
ru: ещё

en: Administration
ru: Администрирование

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Statistics
ru: Статистика

en: Continue
ru: Продолжить

en: Question
ru: Вопрос

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Introduction
ru: Введение

en: Desc
ru: По убыванию

en: Calendar
ru: Календарь

en: Forum
ru: Форум

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Folder
ru: Папка

en: Messages
ru: Сообщения

en: plus
ru: плюс

en: Forums
ru: Форумы

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: Courses
ru: Курсы

en: Post date
ru: Дата публикации

en: Set up translations
ru: Установка переводов

en: All of your projects are up to date.
ru: Все ваши модули и темы оформления актуальны.

en: Groups audience
ru: Находится в группах

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Determine if this is an OG group.
ru: Определите если это группа OG.

en: Lesson type
ru: Тип урока

en: My achievements
ru: Мои достижения

en: Lesson weight
ru: Вес урока

en: Training catalogue
ru: Каталог тренингов

en: My trainings
ru: Мои тренинги
