Opigno LMS (7.x-1.44) - en to gd translation catalogue (11 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Body
gd: Bodhaig

en: Content
gd: Susbaint

en: Group
gd: Buidheann

en: Type
gd: Seòrsa

en: more
gd: barrachd

en: File
gd: Faidhle

en: Date
gd: Ceann-là

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Block
gd: Bloca

en: Page
gd: Duilleag
