Opigno LMS (7.x-1.47) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Set up translations
ht: Ranje trandiksyon

en: Asc
ht: Mont
