Opigno LMS (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Text
et: Tekst

en: Question
et: Küsimus

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Items
et: Kirjed

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Calendar
et: Kalender

en: Table
et: Tabel

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Expiration
et: Aegumine

en: Folder
et: Kaust

en: Messages
et: Sõnumid

en: Caption
et: Pealkiri

en: Forums
et: Foorumid

en: Information
et: Andmed

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: All of your projects are up to date.
et: Kõik projektid on ajakohased.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
