Opigno LMS (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: more
mr: आणखी

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Links
mr: दुवे

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Text
mr: अक्षर

en: Question
mr: प्रश्न

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Address
mr: पत्ता

en: Forum
mr: चर्चा

en: Forums
mr: चर्चा
