Opigno LMS (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: more
oc: mai

en: Administration
oc: Administracion

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Links
oc: Ligams

en: Message
oc: Messatge

en: Image
oc: Imatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Items
oc: Elements

en: Address
oc: Adreça

en: Table
oc: Tablèu

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Messages
oc: Messatges

en: Information
oc: Informacions

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: All of your projects are up to date.
oc: Totes vòstres projèctes son a jorn.

en: Master
oc: Maître
