Opigno LMS (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: more
tr: daha fazla

en: Administration
tr: Yönetim

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Message
tr: İleti

en: Image
tr: Resim

en: Text
tr: Metin

en: Question
tr: Soru

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Items
tr: Öğeler

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: Calendar
tr: Takvim

en: Table
tr: Tablo

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Folder
tr: Klasör

en: Messages
tr: İletiler

en: Caption
tr: Başlık

en: Forums
tr: Forumlar

en: Information
tr: Bilgi

en: Courses
tr: Kurslar

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: All of your projects are up to date.
tr: Bütün projeleriniz güncel.

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar

en: Group content visibility
tr: Grup içerik görünürlüğü

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
