Opigno LMS (7.x-1.54) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Statistics
az: Statistika

en: Continue
az: Davam et

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Messages
az: Mesajlar

en: Forums
az: Forumlar

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Set up translations
az: Tərcümələri qurun

en: All of your projects are up to date.
az: Bütün layihələriniz aktualdır.
