Opigno LMS (7.x-1.55) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Forum
ne: फोरम

en: Set up translations
ne: अनुवादहरु सेटप गर्नुहोस्
