Opigno LMS (7.x-1.8) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: more
ca: més

en: Administration
ca: Administració

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Question
ca: Pregunta

en: Done
ca: Fet

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Items
ca: Elements

en: Address
ca: Adreça

en: Calendar
ca: Calendari

en: Table
ca: Taula

en: Forum
ca: Fòrum

en: Expiration
ca: Venciment

en: Messages
ca: Missatges

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Forums
ca: Fòrums

en: Information
ca: Informació

en: Post date
ca: Data de publicació

en: All of your projects are up to date.
ca: Tots els vostres projectes estan al dia.

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en: Master
ca: Mestre
