Opigno LMS (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Administration
lv: Administrēšana

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Text
lv: Teksts

en: Send Email
lv: Nosūtīt Epastu

en: Question
lv: Jautājums

en: Done
lv: Pabeigts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Items
lv: Vienumi

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Table
lv: Tabula

en: Forum
lv: Forums

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Folder
lv: Mape

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Caption
lv: Paraksts

en: Forums
lv: Forumi

en: Information
lv: Informācija

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: All of your projects are up to date.
lv: Jaunākās versijas uzstādītas.
