Opigno LMS (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: more
pl: więcej

en: Administration
pl: Administracja

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: Text
pl: Tekst

en: Question
pl: Pytanie

en: Done
pl: Gotowe

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Items
pl: Elementy

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Table
pl: Tabela

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Caption
pl: Podpis

en: Video
pl: Wideo

en: Forums
pl: Fora

en: Information
pl: Informacja

en: Post date
pl: Data publikacji

en: All of your projects are up to date.
pl: Wszystkie Twoje projekty są aktualne.

en: Groups audience
pl: Audytorium grup

en: Group visibility
pl: Widoczność grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
