Opigno Moxtra App (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: more
bg: още

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Participants
bg: Участници

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Started
bg: Начало
