Opigno Moxtra App (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: more
fi: lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Access
fi: Pääsy

en: Files
fi: Tiedostot

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Score
fi: Tulos

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Other groups
fi: Muut ryhmät

en: Membership
fi: Jäsenyys

en: Apply
fi: Käytä

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Started
fi: Aloitettu

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Your groups
fi: Sinun ryhmäsi

en: Master
fi: Isäntä

en: Associate this content with groups you belong to.
fi: Liitä tämä sisältö ryhmiin joihin kuulut.

en: As groups administrator, associate this content with groups you do <em>not</em> belong to.
fi: Ryhmän ylläpitäjänä älä liitä tätä sisältöä ryhmiin joihin <em>et</em> kuulu.
