Opigno Moxtra App (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
