Opigno Moxtra App (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: more
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Access
ps: لاس رسی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
