Opigno Moxtra App (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (38 entries)

en: Title
pt: Título

en: more
pt: mais

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: Access
pt: Acesso

en: Files
pt: Arquivos

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Score
pt: Pontuação

en: Desc
pt: Decrescente

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Other groups
pt: Outros grupos

en: Apply
pt: Aplicar

en: Participants
pt: Participantes

en: « first
pt: « primeiro

en: last »
pt: último »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Started
pt: Iniciada

en: Scheduled
pt: Agendado

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Attendance
pt: Comparecimento

en: Attended
pt: Compareceu

en: Your groups
pt: Seus grupos

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Collaborative workspaces and Live meetings configuration
pt: Configuração de área de trabalho colaborativa e reuniões online

en: Collaborative Workspaces
pt: Áreas de trabalho colaborativas

en: Collaborative Workspace
pt: Área de trabalho colaborativa

en: Live Meetings
pt: Reuniões online

en: Live meeting
pt: Reunião ao vivo

en: Live Meeting
pt: Reunião online

en: Start the live meeting
pt: Iniciar a reunião online
