Opigno Moxtra App (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
