Opigno Moxtra App (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Revoke
kn: ರದ್ದುಮಾಡು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Started
kn: ಆರಂಭಿಸಲಾಗಿದೆ
