Opigno Moxtra App (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: more
ne: धेरै

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
