Opigno Moxtra App (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: more
ru: ещё

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Access
ru: Доступ

en: Files
ru: Файлы

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Score
ru: Результат

en: Desc
ru: По убыванию

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Other groups
ru: Другие группы

en: Apply
ru: Применить

en: Participants
ru: Участники

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Started
ru: Начало

en: Scheduled
ru: Запланировано

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Attendance
ru: Статус участия

en: Attended
ru: Подписан

en: Your groups
ru: Ваши Группы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Associate this content with groups you belong to.
ru: Свяжите это содержание с группами к которым вы принадлежите.

en: As groups administrator, associate this content with groups you do <em>not</em> belong to.
ru: Как администратор групп, Свяжите это содержание с группами к которым вы <em>не</em> принадлежите.
