Opigno Moxtra App (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: more
ta: மேலும்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
