Opigno Moxtra App (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: more
bs: još

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
