Opigno Moxtra App (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: more
da: mere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Access
da: Adgang

en: Files
da: Filer

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Score
da: Karakter

en: Desc
da: Faldende

en: Filter by
da: Filtrér efter

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Other groups
da: Andre grupper

en: Membership
da: Medlemskab

en: Apply
da: Udfør

en: Participants
da: Deltagere

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Started
da: Startet

en: Scheduled
da: Planlagt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Attendance
da: Deltagelse

en: Attended
da: Deltog

en: Your groups
da: Dine grupper

en: Asc
da: Stigende

en: Associate this content with groups you belong to.
da: Associer dette indhold med grupper du tilhører.

en: As groups administrator, associate this content with groups you do <em>not</em> belong to.
da: Som gruppeadministrator, associer dette indhold med grupper, som du <em>ikke</em> tilhører.
