Opigno Moxtra App (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: more
el: περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Files
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Desc
el: Φθί

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
