Opigno Moxtra App (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
