Opigno Moxtra App (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Access
hr: Pristup

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Score
hr: Rezultat

en: Desc
hr: Silazno

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: Participants
hr: Sudionici

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Started
hr: Započeto

en: Asc
hr: Uzlazno
