Opigno Moxtra App (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: more
ro: mai multe

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Access
ro: Acces

en: Files
ro: Fișiere

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Score
ro: Scor

en: Desc
ro: Descendent

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Participants
ro: Participanţi

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Started
ro: Început

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: next
ro: următorul

en: last
ro: ultimul

en: Collaborative Workspace
ro: Spațiul de lucru colaborativ

en: Live Meetings
ro: Întâlniri în direct

en: Live Meeting
ro: Întâlnire în direct
