Opigno Moxtra App (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: more
ta: மேலும்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Access
ta: அணுகு

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Filter by
ta: வடிகட்டி மூலம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
