Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: more
cs: více

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Access
cs: Přístup

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Score
cs: Skóre

en: Desc
cs: Sestupně

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Participants
cs: Účastníci

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Started
cs: Zahájeno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
