Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: more
et: veel

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Access
et: Ligipääs

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Score
et: Tulemus

en: Desc
et: Kahanev

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Other groups
et: Teised grupid

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Your groups
et: Sinu grupid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Associate this content with groups you belong to.
et: Määra, millistesse gruppidesse see sisu postitada.

en: As groups administrator, associate this content with groups you do <em>not</em> belong to.
et: Gruppide haldurina võid sisu postitada ka gruppidesse, kuhu sa ei kuulu.
